Biricik Suden'ın Spor Paylaşımı Gündem Oldu! 'Bacaklar Büyüsün!'

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren Biricik Suden yaptığı spor paylaşımıyla gündem oldu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren Biricik Suden yaptığı spor paylaşımıyla gündem oldu. 

 

MFÖ grubunun solisti Mazhar Alanson'un eşi Biricik Suden, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Spor salonundan pozlarıyla çok konuşulan Suden bu defa 'Bacaklar büyüsün' notu ile paylaşım yaptı. Suden'in spor salonundan pozu sosyal medyayı salladı. Hem MFÖ grubu hem de solo albümlerinde dillerden düşmeyen şarkılara imza atan usta müzisyen Mazhar Alanson ile Biricik Suden, 2003'te dünyaevine girmişti.

 

biricik suden in spor paylasimi gundem oldu bacaklar buyusun

 

HAFTANIN BEŞ GÜNÜ SPOR

 

Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikiliden 60 yaşındaki Suden, son yıllarda kendini spora verdi; haftanın beş günü spor yaparak, inanılmaz bir görünüme kavuşmuştu. Spor salonundan yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem olan Suden bu defa 'Bacaklar büyüsün' notu ile paylaşım yaptı. Her fırsatta kaslarını sergileyen Suden'in bu gönderisi sosyal medyayı salladı.

 

"SAKLAYACAK BİR ŞEY GÖREMEDİM”

 

Yıllara meydan okuyan Suden, Instagram hesabından "Fotoğraflarda yüzünü saklıyorsun" eleştirilerine verdiği yanıtla gündeme gelmişti. Cevap olarak çektiği bir selfie'yi paylaşan Suden, şu mesajı yazmıştı: Belli aralıklarla gelen, 'fotograflarda yüzünüzü neden saklıyorsunuz' sorularına cevaben... Ben pek saklayacak bir şey göremedim ama.Etiketler: