Bodrum'da Sefo Rüzgarı Esti! Çocukları Piste Aldık!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü rapçi Sefo önceki gün Bodrum'da konser verirken sahnede yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü rapçi Sefo önceki gün Bodrum'da konser verirken sahnede yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü rapçi Sefo önceki gün Bodrum'da konser verirken sahnede yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. 

 

bodrum da sefo ruzgari esti cocuklari piste aldik

 

Çocukları piste aldık!

 

Türk Rap Müziği'nin başarılı temsilcilerinden Sefo, önceki gün Kerkisolfej organizasyonun düzenlediği BtcTurk 10.yıl konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro'da sahne aldı. Hareketin ve eğlencenin hiç kesilmediği Bodrum akşamında, müziğin sesi duyulmasından itibaren eğlencenin nabzı hiç düşmedi.Yoğun ilgi ve beklentiyi, sahnedeki enerjisiyle fazlasıyla karşılayan Sefo, yaza damga vuran ve sosyal mecralarda trend olan ''Araba'' ve ''Veda Saati''şarkılarıyla adrenalin seviyesini doruğa çıkardı. Genişleyen repertuarı ile birlikte Bodrumlulara unutulması zor bir Açıkhava deneyimi sundu. Öte yandan kendisini izlemeye gelen küçük hayranlarını sahneye davet eden Sefo, ''Çocukları pistten değil, çocukları piste aldık'' diyerek esprili bir şekilde rap dünyasına göndermede bulundu.Etiketler: