Büşra Pekin Seda Sayan'ın Filtresinden Nasibini Aldı! Beğeni Topladı!

Sosyal medyada yaptığı filtreli paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Seda Sayan, katıldığı bir organizasyonda oyuncu Büşra Pekin ile birlikte yaptığı filtreli paylaşım ile beğeni topladı. 

 

Sosyal medyada yaptığı filtreli paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Seda Sayan, katıldığı bir organizasyonda oyuncu Büşra Pekin ile birlikte yaptığı filtreli paylaşım ile beğeni topladı. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Seda Sayan, katıldığı bir organizasyonda oyuncu Büşra Pekin ile birlikte yaptığı filtreli paylaşım ile beğeni topladı. 

 

Oyuncu Büşra Pekin, katıldığı bir düğünde Seda Sayan ile karşılaştı. Filtreli paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Sayan, bu kez de Pekin'i kadrajına aldı. Son dönemde Çağlar Ökten ile evliliği, geçirdiği estetik ameliyatlar ve sosyal medyadaki paylaşımlarıyla konuşulan Seda Sayan, oyuncu Büşra Pekin ile buluştu.

 

"BANA DA NASİP OLDU”

 

Sayan, pek çok arkadaşına yaptığı gibi Büşra Pekin'i de filtreledi. Ünlü oyuncu, fotoğrafına da, "Seda ablamın filtresi nasip oldu şükür. Seni seviyorum." notunu düştü. Seda Sayan, Mustafa Sandal ve yakın dostu Safiye Soyman'a uyguladığı filtrelerle de konuşulmuştu.

 

İşte o paylaşım;

 

seda sayan in busra pekin ile yaptigi filtreli paylasim begeni topladi