Çağla Şıkel Formunun Sırrını Açıkladı!

Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel yaptığı açıklamada formunun sırrını söyledi. 

 

Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel yaptığı açıklamada formunun sırrını söyledi. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel yaptığı açıklamada formunun sırrını söyledi. 

 

Emre Altuğ ile 2008-2015 yılları arasında evli kalan, bu birliktelikten Kuzey (14) ve Uzay (11) adında iki çocuğu olan Çağla Şıkel, önceki gün yönetmen Metin Arolat ile reklam çekiminde bir araya geldi. Çekim arasında açıklamalarda bulunan 44 yaşındaki manken, "İki çok hareketli erkek çocuk annesi olmak gerçekten çok zor" derken, formunun sırrını açıkladı. Çağla Şıkel, yüzü olduğu markanın reklam filmi için kamera karşısına geçti. Ünlü manken, yönetmenliğini Metin Arolat’ın üstlendiği filmin çekimlerine verilen arada basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Metin Arolat’la ilk reklam filmini henüz 18 yaşındayken çektiğini belirten Şıkel, “O zamanlar yeniydim. Soğuk bir kış günü şelalede çekim yaptık. Çok üşümüştüm ama yeni olduğum için hiçbir şey söyleyemiyordum, Metin ne dese onu yapıyordum. Yıllar içinde birçok reklam filmi çektik. En son Uzay henüz bebekken, Kuzey de 3.5 yaşındayken bir araya gelip bir reklam çekmiştik. Çok güzel anılar biriktirdik. Yıllar sonra bir araya geliyor olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

 

Yönetmen Metin Arolat da ünlü isim ile yaptıkları ilk çekimi gülümseyerek anlattı. İlk reklam çalışmamızda Çağla’ya eziyet çektirmiştim. Düden Şelaleleri’nde kış günü suyun içine soktum onu. Birçok tanınmış isimle çalışıyorum. Bu isimler arasında Çağla, Tarkan ve Seda Sayan’ın yeri ayrıdır. Onların bambaşka bir disiplinleri var. Set saatinden önce sete gelmek gibi. Ben daha yataktayken ‘Nerede kaldın?' diyecek kadar. 1997 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında birinci olan 44 yaşındaki tescilli güzel, formunun sırrını da açıkladı. Aslında fit kalmak zor değil. İsterse herkes fit kalabilir. Önemli olan ruhunuzu genç tutabilmek. Zihinsel ve duygusal olarak yaşlanıyorsak, bedenimiz de ona uyum sağlamak zorunda kalıyor. Sabaha kadar spor yapabiliriz ve süper kaslı vücudumuz olabilir. Ancak enerjimiz yaşlandıysa, bunun bir formülü yok, ona spor yaptıramıyoruz. Çok büyük değişimler, gelişimler, hayatta sıçrayışlar gerekiyor. Ben kendimi bu anlamda eğitmeyi çok seviyorum. Çocuklarım da benim enerji kaynağım. Evet, iki çocuk annesi olmak zor. İki çok hareketli erkek çocuk annesi olmak gerçekten çok zor ama onların enerjisiyle yorulmuyor, aksine onlardan enerji alıyorum.