Danla Bilic Temmuz'da Elele Dergisine Kapak Kızı Oldu! Sosyal Medyada Paylaşım Gündem Oldu!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic Temmuz ayında Elele dergisine kapak kızı olurken, pozlarıyla çok konuşuldu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic Temmuz ayında Elele dergisine kapak kızı olurken, pozlarıyla çok konuşuldu. Son dönemde yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic Temmuz ayında Elele dergisine kapak kızı olurken, pozlarıyla çok konuşuldu. 

 

danla bilic temmuz da elele dergisinin kapak kizi oldu pozlar gundem oldu

 

Elele dergisine kapak oldu!

 

Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Elele dergisinin Temmuz sayısını paylaşan ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic "Ezber bozan bir özgüvenle, sınırlarını kendi belirlediği ışıltılı yolu katetmeye devam ediyor. Sanal dünyadaki ‘Danla Bilic ve diğerleri’ ütopyasını, yüzü olduğu pek çok markayla da gerçeğe taşıyor. Etkileyici #DanlaBilic, her şeye karşı duran doğasının ardında etkileyici bir kalp taşıyor" ifadelerini kullanırken yoğun ilgi gördü. 

 

danla bilic temmuz da elele dergisinin kapak kizi oldu pozlar gundem oldu

 

Influencerların anası böyle olunur işte!

 

Daha sonra Instagram'da yaptığı çekimlerden pozlarını paylaşan ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic "yaptigim isi siz ovunce mutluluk basiyo ben" ifadelerini kullanırken takipçilerinden "influncerların anası böyle olunur işte", "O kadar cuk oturuyosun ki her şeye", "Çok kalp", "Yerim seni" gibi yorumlar aldı. Kısa sürede binlerce beğeni alan paylaşım sosyal medyada yoğun ilgi gördü. 

 

İşte Danla Bilic'in elele dergisi için verdiği pozlardan bazıları;

 

danla bilic temmuz da elele dergisinin kapak kizi oldu pozlar gundem oldu

 

danla bilic temmuz da elele dergisinin kapak kizi oldu pozlar gundem olduEtiketler: