Demet Özdemir Evi Terk Ettiği İddialarına Yanıt Verdi!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Demet Özdemir, önceki gün rol aldığı dizinin setinde açıklama yaparken, evi terk ettiği iddialarına yanıt verdi. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Demet Özdemir, önceki gün rol aldığı dizinin setinde açıklama yaparken, evi terk ettiği iddialarına yanıt verdi. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Demet Özdemir, önceki gün rol aldığı dizinin setinde açıklama yaparken, evi terk ettiği iddialarına yanıt verdi. 

 

Habertürk'te yer alan habere göre; Demet Özdemir, Oğuzhan Koç ile ayrıldıkları ve evi terk ettiği yönündeki iddiaları yalanladı. Özdemir, bu konuda "Eski evime geri döndüğüm iddiaları doğru değil, böyle bir şey yok" dedi. Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, 28 Ağustos 2022'de evlendi. Geçtiğimiz günlerde Özdemir ile Koç'un ayrıldığı iddiaları gündeme geldi. Söz konusu iddiaya göre Demet Özdemir, evi terk ederek eski evine geri döndü. İddia tam olarak şöyle; arkadaşları 26 Şubat'ta Demet Özdemir'in 31'inci yaş günü için evde bir parti düzenledi. Oğuzhan Koç, partide uygunsuz tavırlar sergileyerek eşini kızdırdı. Özdemir de bunun üzerine ev terk etti. Bir başka iddiaya göre Demet Özdemir ile rol aldığı dizinin yönetmeni çekimler esnasında karavanda uygunsuz bir şekilde yakalandı. Demet Özdemir, bu iddialar üzerine bir açıklama yaparak söylentilerin doğru olmadığını dile getirdi. Karavanda basılma iddiasıyla ilgili dava açacağının altını kalın bir çizdi. Oğuzhan Koç da eşinin açıklamasını paylaştı.

 

Magazin D’ye konuşan oyuncu Demet Özdemir, rol aldığı dizinin setinde yeni bir açıklama daha yaparak bu konuda şunları söyledi: Evliliğimizde sıkıntılar olduğu doğru ancak her evlilikte sorunlar oluyor. Özel hayatımız hassas bir konu. Buna saygı duyulmasını istiyorum. Evi terk ettiğim, evi ayırdığım, eski evime geri döndüğüm iddiaları doğru değil, böyle bir şey yok.