Dilan Çiçek Deniz'in Son Hali Sosyal Medyada Gündem Oldu!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in önceki gün bir davette verdiği röportaj sırasında kameraya yansıyan son hali sosyal medyada gündem oldu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in önceki gün bir davette verdiği röportaj sırasında kameraya yansıyan son hali sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in önceki gün bir davette verdiği röportaj sırasında kameraya yansıyan son hali sosyal medyada gündem oldu. 

 

dilan cicek deniz in son hali sosyal medyada gundem oldu

 

Dilan Çiçek Deniz'in son hali gündem oldu!

 

Mert Yazıcıoğlu ile beraberliğiyle sık sık gündem olan Dilan Çiçek Deniz son haliyle sosyal medyanın diline düştü. Bir davete katılan Deniz’in yüzündeki değişim dikkat çekti. Ünlü oyuncunun Fransız askısı estetiği yaptırdığı iddia edildi. Kendisi gibi oyuncu olan Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşayan Dilan Çiçek Deniz yer aldığı projelerle de adından sıkça söz ettiriyor. Güzelliği ile beğeni toplayan Dilan Çiçek Deniz’in son halini görenler çok şaşırdı. En son Kusursuz Kiracı dizisinde TV ekranlarında yer alan Dilan Çiçek Deniz bir davete katıldı. 2. sayfa programı için röportaj veren Deniz’in çenesi ve gözlerindeki değişim dikkat çekti. Fransız askısı yaptırdığı iddia edilen ünlü isme sosyal medyada "Neden kendine bunu yaptın", "Şaşkınlıkla bakıyorum", "Gözlerinin güzelliğini bozmuş", "Ödemdir o", "Zaten güzeldin", "Olmamış" şeklinde yorumlar yapıldı. 2014 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan ve ikinci olan Dilan Çiçek Deniz'in daha önce estetiksiz hali gündem olmuştu.