Erdal Beşikçioğlu Mansur Yavaş'ı Ziyaret Etti! 3 Saniye Bakınca Ankaralı Oluyorsunuz!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu, öncekli gün Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç Hikayesi dizisinin çekimleri için geldiği Ankara'da ilk set gününde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı ziyaret etti. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu, öncekli gün Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç Hikayesi dizisinin çekimleri için geldiği Ankara'da ilk set gününde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı ziyaret etti. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu, öncekli gün Çekiç ve Gül Bir Behzat Ç Hikayesi dizisinin çekimleri için geldiği Ankara'da ilk set gününde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı ziyaret etti. 

 

Fotoğrafa 3 saniye bakınca Ankaralı oluyorsunuz

 

 

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi" için kamera karşısına geçen Erdal Beşikçioğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı ziyaret etti. Hayranları tarafından merakla beklenen ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin çekimleri başladı. Oyuncular, okuma provasının ardından setteki ilk gün için Ankara'da bir araya geldi. Fenomen dizide Behzat Ç. karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret etti. Ziyaret sonrası Twitter hesabından paylaşım yapan Yavaş, Beşikçioğlu’yla çektirdiği fotoğrafa “Fotoğrafa 3 saniye bakınca Ankaralı oluyorsunuz” notunu düştü. Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç’ın yer aldığı kadroya Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu katıldı. Yeni sezonda BluTV’de yayınlanacak olan dizinin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken, senaryo Ercan Uğur imzası taşıyor. 

 

erdal besikcioglu mansur yavas i ziyaret etti