Esra Erol'un Yıllar Önce Rol Aldığı Dizideki Performansı Gündem Oldu!

ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programıyla geniş kitlelerin ilgiyle takip ettiği sunucu Esra Erol'un yıllar önce rol aldığı dizideki performansı sosyal medyada yeniden gündem oldu. 

 

ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programıyla geniş kitlelerin ilgiyle takip ettiği sunucu Esra Erol'un yıllar önce rol aldığı dizideki performansı sosyal medyada yeniden gündem oldu. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren sunucu Esra Erol'un yıllar önce rol aldığı dizideki performansı sosyal medyada yeniden gündem oldu. 

 

Ünlü sunucu Esra Erol'un yıllar önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kalp Gözü adlı dizide, kocasını aldatan bir kadını canlandırdığı ortaya çıktı. Televizyon ekranlarında gündüz kuşağının sevilen isimleri arasında yer alan Esra Erol, yeni sezonda da ekrana gelmeye devam ediyor. Erol'un programı ve sosyal medya paylaşımları zaman zaman gündem olurken, ünlü sunucu bu sefer bambaşka bir konuyla gündeme geldi.

 

esra erol un yillar once oynadigi dizi gundem oldu

 

YILLAR ÖNCE KALP GÖZÜ ADLI DİZİDE OYNAMIŞ

 

Esra Erol'un yıllar önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kalp Gözü adlı dizide rol aldığı ortaya çıktı. Ancak Erol'un bu dizide canlandırdığı rol, çok dikkat çekti. Erol'un dizide kocasını aldatan ve çeşitli oyunlar çeviren 'Aysel' adlı kadını oynadığı görüldü.

 

İLK KEZ DUYANLAR ŞAŞIRDI

 

Ünlü sunucunun daha önce Cennet Mahallesi'nde rol aldığı ortaya çıkmıştı. Ancak Erol'un Kalp Gözü adlı dizide böyle bir rolü canlandırdığını duyan hayranları şaşkınlık yaşadı. Konuyla ilgili çok sayıda da yorumda bulunuldu.Etiketler: