Fahrettin Koca'dan Maske Zorunluluğun Kaldırılmasıyla İlgili Açıklama!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısının sonlanması sonrası yaptığı açıklamada maske zorunluluğun kaldırılması ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısının sonlanması sonrası yaptığı açıklamada maske zorunluluğun kaldırılması ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısının sonlanması sonrası yaptığı açıklamada maske zorunluluğun kaldırılması ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. ​

 

Okullarda ve diğer kapalı alanlarda maske mecburiyeti kalktı!

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısının sonlanması sonrası yaptığı açıklamada maske zorunluluğun kaldırılması ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. Twitter sayfasından yaptığı açıklamada maske zorunluluğun kaldırılması ile ilgili "Okullarda ve diğer kapalı alanlarda maske mecburiyeti kalktı. Toplu taşıma araçlarıyla sağlık kuruluşları, vaka sayısı 1.000'in altına düşene kadar uygulamada istisnayı teşkil ediyor. Çok yakında yüzümüzün akıyla maskesiz hayata geçiyoruz. Dün 2.604 olan vaka sayısından bu belli!" ifadelerini kullanan Koca sosyal medyada gündem oldu. 

 

İşte o paylaşım;

 

maske zorunlulugu kapali alanlar icin kalkti