Çatı Katı Aşk Dizisinin 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Youtube'da yayınladığı güzellik ve makyaj videolarıyla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Fatma Uysal, yayınladığı videosunda denemeli olarak yaptığı alışverişte aldığı ürünler hakkında detaylı bilgiler verdi. 

 

Youtube'da yayınladığı güzellik ve makyaj videolarıyla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Fatma Uysal, yayınladığı videosunda denemeli olarak yaptığı alışverişte aldığı ürünler hakkında detaylı bilgiler verdi. Son dönemde yayınladığı güzellik ve makyaj videolarıyla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Fatma Uysal, yayınladığı videosunda denemeli olarak yaptığı alışverişte aldığı ürünler hakkında detaylı bilgiler verdi.

 

Yayınladığı videosunda denemeli olarak yaptığı alışverişte aldığı ürünler hakkında konuşan ünlü sosyal medya fenomeni ürünlerle ilgili detaylı bilgiler verirken, kombin önerilerini takipçileriyle paylaştı. Kısa sürede binlerce kez izlenen içeriğiyle ünlü sosyal medya fenomeni takipçilerinden yoğun ilgi gördü. 

 

Detayları aşağıdan öğrenebilirsiniz. ,