Fedez Pankreas Kanserine Yakalandı!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü İtalyan blogger Chiara Ferragni ile evli olan İtalyna rapçi Fedez pankreas kanseri hastalığına yakalandığını duyurdu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü İtalyan blogger Chiara Ferragni ile evli olan İtalyna rapçi Fedez pankreas kanseri hastalığına yakalandığını duyurdu. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü İtalyan blogger Chiara Ferragni ile evli olan İtalyna rapçi Fedez pankreas kanseri hastalığına yakalandığını duyurdu. 

 

fedez kanser hastaligina yakalandi 1

 

İtalyan blogger Chiara Ferragni ile mutlu bir evlilik sürdüren Fedez, pankreas kanserine yakalandığını duyurdu. Ünlü rapçi, hastane odasında verdiği pozları Instagram'dan paylaşarak, sağlık durumunu açıkladı. 2018 yılında Sicilya'da dünyaevine giren ünlü İtalyan Influencer Chiara Ferragni (34) ile rapçi Fedez (32), ikinci çocuklarını geçtiğimiz sene kucaklarına almıştı. Ferragni ile mutlu birlikteliğini sürdüren ünlü rapçiden üzücü haber geldi. Fedez'e nadir görülen pankreas kanseri teşhisi konulduğu öğrenildi.

 

fedez kanser hastaligina yakalandi 2

 

Hastane odasından paylaştı!

 

Ameliyat masasına yatan Fedez, ardından hastane odasında verdiği pozları Instagram hesabından yayınladı. İyileşme ve tedavi sürecinin olumlu geçtiğinin sinyallerini veren ünlü isim, takipçilerine son sağlık durumu hakkında da bilgi verdi. Fedez, konuyla alakalı, "Pankreasın bir kısmını (tümör dahil) çıkarmak için 6 saat süren bir ameliyat geçirdim. Ameliyattan iki gün sonra iyiyim ve çocuklarıma, eve gitmek için sabırsızlanıyorum. Biraz zaman alacak..." açıklamasını yaptı. Ünlü rapçi, ayrıca, "Bu yoğun günlerimde yanımda olan doktorlara, cerrahlara ve hemşirelere teşekkürler. Bana gönderdiğiniz tüm destek ve pozitif mesajlar için de çok teşekkür ederim... Sizi seviyorum. " mesajını da yayınladı. Takipçileri ise "Geçmiş olsun." mesajları ile Fedez'e destek oldu.

 

fedez kanser hastaligina yakalandi 3