Galatasaray'dan Sürpriz Transfer Görüşmesi! Menajeri İstanbul'a Geldi!

2023-2024 sezonu için transfer çalışmalarını sürdürmeye devam eden Galatasaray Standart Liege'in genç yeteneği Amine Benfriha'yı gündemine aldı. 

 

2023-2024 sezonu için transfer çalışmalarını sürdürmeye devam eden Galatasaray Standart Liege'in genç yeteneği Amine Benfriha'yı gündemine aldı. 2023-2024 sezonu için transfer çalışmalarını sürdürmeye devam eden Galatasaray Standart Liege'in genç yeteneği Amine Benfriha'yı gündemine aldı. 

 

NTV Spor’un haberine göre; Galatasaray’ın, Standart Liege'in genç yeteneği Amine Benfriha'yı transfer etmek için görüşmelere başladığı ileri sürüldü. Fransız basınında çıkan iddialara göre 17 yaşındaki santraforun menajerleri İstanbul’da. Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın geleceğe dönük önemli bir hamleye imza atmak için girişimlerini sürdürüyor. Sarı kırmızılıların, Standart Liege'in genç yeteneği Amine Benfriha'yı kadrosuna katmak için görüşmelere başladığı ileri sürüldü.

 

BENFRIHA'NIN MENAJERLERİ GALATASARAY İLE GÖRÜŞÜYOR

 

Fransız spor sitesi Sport.fr'nin haberine göre; Belçika takımıyla 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunan 17 yaşındaki santrafor, Galatasaray'ın dikkatini çekti. Benfriha'nın menajerlerinin sarı kırmızılı yöneticilerle görüşmek için şu anda Türkiye'de bulunduğu belirtildi.

 

ÖNCE ALTYAPI SONRA A TAKIM

 

Haberde Galatasaray'ın projesinin oyuncu için cazip olduğu ifade edilirken, futbolcunun bir süre altyapıda forma giyeceği ve gelecekte A takıma katılacağı ileri sürüldü.

 

GELECEĞİN YILDIZI OLARAK GÖSTERİLİYOR

 

Cezayir asıllı Belçika vatandaşı olan ve geleceğin yükselen yıldızı olarak gösterilen Benfriha, futbola Mechelen altyapısında başladıktan sonra Standart Liege altyapısına transfer oldu. Genç yetenek bu sezon 19 yaş altı takımında 2 maçta forma giydi ve toplam 95 dakika sahada kaldı.