Gökçe Bahadır İle Emir Ersoy Evleniyor Mu? İşte Detaylar!

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor mu? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Gökçe Bahadır ile müzisyen sevgilisi Emir Ersoy'un İzmir'in Çeşme ilçesinde evlenecekleri belirtildi. 

 

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor mu? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Gökçe Bahadır ile müzisyen sevgilisi Emir Ersoy'un İzmir'in Çeşme ilçesinde evlenecekleri belirtildi. Son dönemde Evlilik Hakkında Herşey, Kulüp gibi dizilerde gösterdiği başarılı performans ile geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü oyuncu Gökçe Bahadır ile müzisyen sevgilisi Emir Ersoy'un İzmir'in Çeşme ilçesinde evlenecekleri belirtildi. 

 

'Evlilik Hakkında Her Şey' dizisiyle ekranda olan oyuncu Gökçe Bahadır (40), Sezen Aksu'nun proje albümünde birlikte çalıştığı, kendisinden dört yaş büyük müzisyen Emir Ersoy'la İzmir'in Çeşme ilçesinde nikah masasına oturacak. 2011'de hayatını birleştirdiği Ali Sunal'dan 2012'de boşanan Gökçe Bahadır, bir süredir beraber olduğu müzisyen sevgilisi Emir Ersoy'la nikah dünyaevine girmeye hazırlanıyor.

 

gokce bahadir ile emir ersoy evlenecek

 

Düğün tarihi 25 şubat!

 

Çift, 25 Şubat Cuma akşamı İzmir Çeşme'de aile ve arkadaşları arasında düzenlenecek küçük bir törenle evlenecek. 50 davetliden oluşacak nikaha katılım sınırlı sayıda tutulacak. Oyuncu ve müzisyenin nikahtan sonraki düğünü Alaçatı'da gerçekleşecek. Yakın çevresine mutlu olduğunu dile getiren Bahadır, geçtiğimiz günlerde evlilikle ilgili soruya, "Kısmet artık" demişti. İkili, balayını da Alaçatı'da geçirdikten sonra İstanbul'a dönecek. Yunan işletmeci Yiannis Magnos ile ilişkisini noktaladıktan sonra uzun süre hayatını kimseyi almayan Gökçe Bahadır, Ağustos 2021'de aşkı müzisyen Emir Ersoy'da bulmuştu. İkili, ekim ayında ilk kez el ele objektiflere yansımıştı. Daha önce ilişkilerini "Daha çok yeni bir birliktelik. Albüm yapmıştık birlikte" sözleriyle doğrulayan oyuncu, "Sizi müzik birleştirdi diyebilir miyiz?" sorusuna, "Evet müzik birlikteliğimize vesile oldu" yanıtını vermişti. Emir Ersoy imzası taşıyan 'Sezenli Şarkılar' adlı projede 'Hepsi Senin Mi?' parçasını seslendiren Gökçe Bahadır, klipte de Ersoy'la birlikte yer almıştı.