Gülşen'den Basın Açıklaması!

Ünlü şarkıcı Gülşen, kendisi hakkında iftira attığını iddia ettiği Fatma Senem Erdem hakkında Instagram'dan bir basın açıklaması yaptı. 

Instagram'dan yaptığı paylaşımda avukatının yaptığı basın açıklamasını paylaşan ünlü şarkıcı Gülşen "Kamuoyuna,

Müvekkilimiz Gülşen ÇOLAKOĞLU aleyhine Fatma Senem ERDEM adlı şahıs tarafından yapılan gerçekdışı ve iftira niteliğindeki bugün bir kısım internet sitelerinde haber olan iddialarla alakalı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı 2019/37103 numaralı soruşturma dosyası üzerinden 22.03.2019 tarihinde “Kovuşturmaya Yer Olmadığına Dair Karar” vermiştir. 

Müvekkilimiz bu şahsı son on yıldır hiçbir şekilde görmemiştir. Ve bu şahıs müvekkilimizin arkadaşı da değildir. Müvekkilimiz üzerinden gündeme gelmeye çalışan bu şahsın iddialarına itibar edilmeyeceği verilmiş olan takipsizlik kararıyla sabittir. Bilakis müvekkilimiz, bu şahsın iftira ve hakaret içerikli iddia ve beyanları sebebiyle suç duyurusunda bulunmuş olup manevi tazminat davası da açılacaktır.

Bu şahsın, müvekkilimizin kişilik haklarını ihlal eder mahiyetteki müvekkilimizin itibarsızlaştırma girişimlerine prim verilmemesini önemle rica ederiz." ifadelerini kullandı. 

Not: Fotoğraf Gülşen'in Instagram sayfasından alınmıştır.