Hadise'den Plajda Önlem! Perdeler Kapalı Oturdu!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Hadise önceki gün Bodrum'da objektiflere yansıdı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Hadise önceki gün Bodrum'da objektiflere yansıdı. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Hadise önceki gün Bodrum'da objektiflere yansıdı. 

 

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre; Bir derginin daveti için soluğu Bodrum’da alan Hadise Açıkgöz, otelin kabanasında güneşlendi. Denize girmeyen şarkıcının hotelin beach’inden ayrıldığı sırada elini beline atan erkek arkadaşının bu hali objektiflere yansıdı. Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler'in beş ayda boşanması çok konuşulmuştu. "Sanat hayatımla ilgili Dinçerler'den baskı görüyorum" iddiasında bulunan şarkıcının, klibinde ve konserinde Murda ile samimi görüntüler vermesine, iş insanı ve ailesinin tepki gösterdiği, bu krizin ayrılıkla sonuçlandığı öne sürülmüştü.

 

"MURDA CAN DOSTUM”

 

Murda ile çok yakın iki dost olduklarını vurgulayan şarkıcı, “Aramızda sürekli bir şey olduğu yazılıyor çiziliyor. Bunlar olacak. Biz çok iyi iki dostuz. Çok güzel bir uyum yakaladık. Böyle durumlarda hemen bir yakıştırma yapılıyor. Murda benim canım dostum. Çok güzel vakit geçiriyoruz ve çok güzel şarkılar yazıyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

 

SOLUĞU BODRUM'DA ALDI

 

Bir derginin daveti için soluğu Bodrum’da alan Hadise, otelin kabanasında görüntülendi. Derginin davetine İrem Helvacıoğlu, Serkan Çayoğlu, Özge Gürel, Serkan Altunorak, Barış Kılıç gibi isimler katıldı.

 

ARKADAŞI ELİNİ BELİNE ATTI

 

İrem Helvacıoğlu, Hadise’nin güneşlendiği kabananın perdelerini örttü. Denize girmeyen şarkıcının hotelin beach’inden ayrıldığı sırada elini beline atan erkek arkadaşının bu hali objektiflere böyle yansıdı.Etiketler: