Hadise'nin Makyajsız Hali Sosyal Medyada Gündem Oldu! 'Bu Hadise Mi?'

Özel hayatı ve sansasyonel aşkları ile magazin gündeminden düşmeyen Hadise makyajsız hali ile görenleri şaşkına çevirdi.

 

Özel hayatı ve kariyeriyle sık sık gündeme gelen 38 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya paylaşımlarıyla zaman zaman gündeme geliyor. Ünlü şarkıcı bu kez de makyajsız haliyle gündem oldu. Hadise'nin makyajsız hali sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı. Ünlü şarkıcı Hadise iş insanı Mehmet Dinçerler ile geçtiğimiz sene Çırağan Sarayı'nda aile arasında gerçekleşen bir törenle sessiz sedasız evlenmişti. Ancak ikilinin evliliği sadece 5 ay sürmüştü. Boşanmanın ardından adı birçok isimle aşk iddialarına karışan Hadise son olarak kendisinden 10 yaş küçük Mert Ayaydın ile görüntülenmişti.

 

hadise nin makyajsiz hali sosyal medyada gundem oldu bu hadise mi

 

AŞK İDDİALARINI YALANLAMIŞTI

 

Hakkında çıkan aşk iddialarına sinirlenen Hadise "Kafanıza göre haber yapıyorsunuz, ben arkadaşımla yemek yiyebilirim sohbet edebilirim bu kadar" demişti. Ünlü şarkıcı şimdi de makyajsız haliyle sosyal medyada gündem oldu. Etiler'de görüntülenen Hadise'nin yüzündeki değişim dikkat çekti. Ünlü şarkıcı, yüzüne yaptırdığı estetikle ilgili sorulara "Konuşmayacağım" diye yanıt verdi. Hadise'nin makyajsız haline sosyal medyada "Yüzüne ne olmuş?", "Bu Hadise mi?", "Tanıyamadım", "Resmen başka biri" gibi yorumlar yapıldı.Etiketler: