Hadise'nin Yeni Klibi 'Sevmiyo' Sosyal Medyada Gündem Oldu!

Hadise'nin 29 Eylül'de yayınlamaya hazırlandığı 'Sevmiyo' şarkısının klibi sosyal medyada tartışma konusu oldu. 

 

Hadise'nin 29 Eylül'de yayınlamaya hazırlandığı 'Sevmiyo' şarkısının klibi sosyal medyada tartışma konusu oldu. Hadise'nin 29 Eylül'de yayınlamaya hazırlandığı 'Sevmiyo' şarkısının klibi sosyal medyada tartışma konusu oldu. 

 

Yeni şarkısı 'Sevmiyo'nun klibinden ilk görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Hadise'ye binlerce beğeni gelirken cesur klibe ayrıca yorum yağdı. Şarkıcı Hadise 29 Eylül’de yayınlanacak olan yeni şarkısı ‘Sevmiyo’nun klibinden ilk kesiti Instagram hesabından paylaştı. Binlerce beğeni alan cesur klibe yorum yağdı. Klibi izleyenler “Yayınlanmadan kaldırılır”, “Olay bir klip ve mükemmel bir şarkı geliyor”, “Bakalım kaç saniye sonra yasaklanacak”, “Çok iddialı” gibi yorumlar yaptı.

 

hadise nin yeni klibi sevmiyo sosyal medyada olay oldu trtisma yaratti

 

2018 YILINDA KLİBİ YASAKLANMIŞTI

 

Hadise’nin 2018 yılında Fransız model Aurelien Muller ile kamera karşısına geçtiği ‘Sıfır Tolerans’ şarkısının klibi RTÜK tarafından müstehcen bulunduğu gerekçesiyle yasaklanmıştı. Şarkıcı, “Müzik kanallarında klibim yayınlanmıyor. Klibime vurulan damgayı hiçbir şekilde kabul etmeyeceğim” demişti.Etiketler: