Hadise Yeğeniyle Pozunu 'Seni Çok Seviyorum' Diyerek Paylaştı! Beğeni Topladı!

Sosyal medyada son dönemde yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam eden ünlü şarkıcı Hadise sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda yeğeniyle pozunu paylaşırken takipçilerinden yoğun ilgi gördü. 

 

Sosyal medyada son dönemde yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam eden ünlü şarkıcı Hadise sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda yeğeniyle pozunu paylaşırken takipçilerinden yoğun ilgi gördü. Sosyal medyada son dönemde yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam eden ünlü şarkıcı Hadise sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda yeğeniyle pozunu paylaşırken takipçilerinden yoğun ilgi gördü. 

 

Paylaşımlarıyla sıkça gündem olan Hadisenin yeğeni Melik Hamza ile fotoğrafları sosyal medyanın gündeminde. Ünlü şarkıcı kardeşi Murat Açıkgöz’ün oğlu Melik Hamza’nın doğum gününü kutladı ve çektirdikleri fotoğrafı “Seni çooook seviyor halan” notuyla paylaştı. Ünlü şarkıcı Hadise, her daim magazin gündemindeki yerini kimseye kaptırmıyor. Her paylaşımı her söylediği gündem olan ünlü şarkıcı, son eklediği fotoğraflarla da konuşuldu. 37 yaşındaki şarkıcı, Instagram hesabından kardeşi Murat Açıkgöz'ün oğlu Melik Hamza’nın doğum gününü kutladı.

 

hadise seni seviyorum diyerek paylasti takipcilerinden ilgi gordu

 

"SENİ ÇOOOOK SEVİYOR HALAN”

 

Yeğeniyle verdiği pozları yayınlayan Hadise, "Canımın en içi iyi ki doğdun! Seni çooook seviyor halan” notunu düştü. Yeğeninin üzerine titreyen Hadise’nin paylaşımına takipçileri yorum yağdırdı.Etiketler: