Hakan Meriçliler İstanbul'u Terk Etti! İşte Yaşadığı O Yer!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Hakan Meriçliler, İstanbul'u terk ederek Bodrum'a yerleşirken, yerleştiği mülk dikkat çekti. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Hakan Meriçliler, İstanbul'u terk ederek Bodrum'a yerleşirken, yerleştiği mülk dikkat çekti. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Hakan Meriçliler, İstanbul'u terk ederek Bodrum'a yerleşirken, yerleştiği mülk dikkat çekti. 

 

Bodrum'a yerleşti!

 

Sabah gazetesinden Evren Abdullahoğlu’nun haberine göre; Bodrum’daki tarihi bir yel değirmenini restore ettiren Hakan Meriçliler, hayatını kız arkadaşı Çiğdem Taban ile burada geçirmeye başladı. Ünlü oyuncu Hakan Meriçliler de İstanbul'u terk edenler arasına katıldı. Meriçliler, sevgilisi Çiğdem Taban ile Bodrum'a yerleşti.  Yalan Dünya dizisindeki başarılı oyunculuğuyla tanınan ve pek çok yapımda yer alan Hakan Meriçliler sevgilisiyle birlikte İstanbul'u terk ederek Bodrum'a yerleşti. Hakan Meriçliler, Bodrum'daki tarihi yel değirmenlerinden birini satın alıp tadilat yaptırdı. Sevgilisiyle yaşadığı evi çok sevdiğini söyleyen oyuncu, "Burayı gördüğüm an vuruldum. Ben bu tarihi bölgenin muhafızı gibiyim" dedi. Başlarda çok yer gezdim, aklımda hiç Bodrum yoktu, buranın satılık olduğunu duyunca hemen aldım." diyen Meriçliler, değirmenle ilgili şu bilgileri verdi: "Değirmen aynı anda hem güneşin batışını hem de ayın doğuşunu aynı anda görebiliyor. Buraya Zeki Müren, Türkan Şoray vs. daha kimler kimler gelip gidermiş. O zamanlar Zeki Müren çıplak sesle burada şarkılar söylermiş."