Hande Yener'den Engellenmek İstenen Batman Konseri İle İlgili Olay Açıklama!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Hande Yener, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda engellenmek istenen Batman konseri ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Hande Yener, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda engellenmek istenen Batman konseri ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Hande Yener, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda engellenmek istenen Batman konseri ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. 

 

OdaTV'nin haberine göre, Batman Petrolspor’un şampiyonluk kutlamalarında sahneye çıkmaması adına baskı yaptığı Hande Yener‘in konserine 50 bin Batmanlı geldi. Hande Yener’in konserine on binlerce Batmanlı vatandaşın gelmesi gündem oldu. Batman Petrolspor, 26 yıl aradan sonra 3. Lig’de şampiyonluk kupasını kaldırdı. Şampiyonluk kutlamalarında popçu Hande Yener sahne aldı. 50 bine yakın kişinin katıldığı kutlamada Hande Yener en sevilen şarkılarıyla Batmanlıları eğlendirdi. TFF 3. Lig’i şampiyon olarak tamamlayarak 2. Lig’e yükselen Batman Petrolspor’un başarısını kutlamak için Hande Yener’in Batman’da konser vermesine Hüdapar, Saadet ve Yeniden Refah partilerinin Batman il başkanlıkları karşı çıkmış, konserin iptal edilmesini istemişlerdi.

 

Hedef almışlardı!

 

Hüdapar Batman İl Başkanı Davut Şahin, “Maalesef Petrolspor’un başarısını kutlayalım derken Batman’a bir kadın şarkıcı getirilmeye çalışılıyor. Getirilmek istenen kadın şarkıcı; inancımıza, örfümüze, geleneğimize, milli düşüncemize kesinlikle yabancı ve tamamen ifsada dönük bir yapıda olduğu; nerede sahneye çıkmışsa oranın tamamen ifsada büründüğü bir profildir” demişti. Hande Yener, Instagram hesabından konsere ait paylaşımlar da yaptı.

 

hande yener den olay batman konseri aciklamasiEtiketler: