Hazal Kaya Tatil Sezonunu Açtı! Paylaşımı Beğeni Topladı!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Hazal Kaya, Instagram sayfasından yaptığı tatil paylaşımı ile sosyal medyada beğeni topladı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Hazal Kaya, Instagram sayfasından yaptığı tatil paylaşımı ile sosyal medyada beğeni topladı. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Hazal Kaya, Instagram sayfasından yaptığı tatil paylaşımı ile sosyal medyada beğeni topladı. 

 

Tatil sezonunu açtı!

 

Tatile çıkan Hazal Kaya, keyifli anları sosyal medyada gündem oldu. En son sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin'e yaptığı destek paylaşımıyla dikkat çeken başarılı oyuncu Hazal Kaya, dikkat çeken sosyal paylaşımlarına devam ediyor. Kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile mutlu bir evliliği olan bir çocuk annesi Hazal Kaya, ısınan havalarla birlikte tatil sezonunu açtı. Mayolu paylaşımını Instagram'dan paylaşan Kaya'ya fotoğrafı sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Kaya'ya pek çok sosyal medya kullanıcısı övgü dolu yorum yaptı. 

 

İşte o paylaşım;

 

hazal kaya tatil sezonunu acti 1

 

hazal kaya tatil sezonunu acti 2Etiketler: