Hazal Türesan Ürdün'de Katıldığı Davette Mavi Elbisesiyle Büyüledi! Bu Ne Güzellik!

Son dönemde rol aldığı yapımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Hazal Türesan sosyal medya sayfasından Ürdün'de katıldığı bir davette çekilmiş fotoğraflarını yayınlarken güzelliğiyle takipçilerinden övgü dolu yorumlar aldı. 

 

Son dönemde rol aldığı yapımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Hazal Türesan sosyal medya sayfasından Ürdün'de katıldığı bir davette çekilmiş fotoğraflarını yayınlarken güzelliğiyle takipçilerinden övgü dolu yorumlar aldı. Son dönemde rol aldığı yapımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Hazal Türesan sosyal medya sayfasından Ürdün'de katıldığı bir davette çekilmiş fotoğraflarını yayınlarken güzelliğiyle takipçilerinden övgü dolu yorumlar aldı. 

 

hazal turesan in urdun den yaptigi mavi elbiseli paylasim begeni topladi bu ne guzellik

 

Bu ne güzellik!

 

Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Ürdün'de katıldığı bir davette çekilen pozlarını paylaşan ünlü oyuncu Hazal Türesan güzelliğiyle büyülerken takipçilerinden "bu ne güzellik", "Elbise sana çok yakışmış", "hayatım bu elbise sana çok yakıştı", "Çok güzelsin", "Seni seviyorum", "Harikasın" gibi yorumlar aldı. Kısa sürede binlerce beğeni alan paylaşımıyla Hazal Türesan sosyal medyada yoğun ilgi gördü. 

 

İşte o paylaşım,

 

hazal turesan in urdun den yaptigi mavi elbiseli paylasim begeni topladi bu ne guzellik

 

hazal turesan in urdun den yaptigi mavi elbiseli paylasim begeni topladi bu ne guzellikEtiketler: