İrem Derici'nin Çocuk Açıklaması Tartışma Yarattı! 'Çocuklara Tahammülüm Yok!'

İrem Derici, önceki akşam görüntülendi. Muhabirin çocuk isteyip istemediğini sorması üzerine İrem Derici, "Çocuklara katlanamıyorum. Sürekli ağlayan, derdini ağlayarak anlatan bir şeye tahammülüm yok" cevabını verdi.

 

Şarkıları çok sevilen ve sık sık özel hayatıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı İrem Derici, "çocuk" açıklaması ile gündeme bomba gibi düştü.

 

Ekol TV muhabiriyle sohbet eden Derici, "Çocuk hasretiniz var mı?" sorusunu esprili bir cevap vererek "Hiç çocuk hasretim yok. Çocuklara katlanamıyorum. Sürekli ağlayan derdini ağlayarak anlatan bir şeye benim tahammülüm yok. Yaş 37 zaten şu saatten sonra yumurtalıklar da bay bay bir tanem sana çocuk falan yok diyor. Baksana benim halime ben zaten çocuk gibiyim" dedi. Muhabirin "Etrafta küçük İrem Dericiler olur" demesi üzerine ünlü şarkıcı, "Sonra bütün hepsini estetikle toplatmak için bütün paramı vereceğim. Baksana benim 10 yıl önceki halime, şu an ki halimle doğacaksa yapayım hemen bir tane. Bir de bakacak birini bulmam lazım ben bakamam" dedi.Etiketler: