İzmirli İş Kadınları Biz Bize Etkinliğinde Buluştular!

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) 'Biz Bize' etkinliği kapsamında bir araya geldi. İZİKAD Dernek Merkezi'nde İZİKAD İş Geliştirme Komisyonu'nun katkılarıyla düzenlenen toplantıya İZİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Sezgin, İZİKAD Yönetimi ve üyeler katıldı. Toplantı sonunda derneğe yeni katılan üyelere de rozetleri takıldı.

 

Toplantıda konuşan İZİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Sezgin, Biz Bize toplantıları sayesinde üyelerin kendilerini ve iş alanlarını diğer üyelere tanıtma fırsatı bulduklarını söyledi. Birbirini tanıyan, iş yaptığı alanı ve faaliyetlerinin kapsamını bilen üyelerin çok daha güçlü etkileşim kurabildiğini söyleyen İZİKAD Başkanı Sezgin, "Birbirini tanımak beraber iş yapmanın temelidir. Bir projeyi hayata geçirirken de kendi işinizle ilgili bir çalışma yaparken de bunun faydasını görürsünüz. O sebeple İZİKAD olarak Biz Bize toplantılarında üyelerimize kendilerini tanıtma fırsatı sunmayı çok önemli ve değerli buluyoruz" dedi.

 

"Daha çok çalışmalıyız"

 

Şartların daha da ağırlaştığı bir dönemde ülke olarak daha çok çalışmaya, üretmeye ve projelere odaklanmaya ihtiyaçları olduğunu dile getiren İZİKAD Başkanı Sezgin, "İZİKAD olarak biz de kadınların istihdamının artmasından kadın girişimciliğinin desteklenmesine kadar geniş yelpazedeki projelerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz, yeni projeleri hayata geçirmeyi sürdüreceğiz" diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından İZİKAD'a yeni üye olan Göz Doktoru Hülya Bolu'ya rozetini İZİKAD Başkanı Sezgin takarken, İZİKAD üyeleri Gülcesu Kılıç, Ezgi Ayşe Çibek, Ferhan Avcı, kendileri ve iş yaşamları hakkında birer sunum yaptı. Etkinliğin moderatörlüğünü ise Dilek Sarvanlıoglu üstlendi. Etiketler: