Kayhan Öztekin'den Bulaşıkçı İsyanı! 10.000 TL'ye Bulamıyoruz!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü Masterchef yarışmacılarından Kayhan Öztekin, sosyal medya sayfasından yayınladığı videosunda bulaşıkçı isyanı ile gündem oldu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü Masterchef yarışmacılarından Kayhan Öztekin, sosyal medya sayfasından yayınladığı videosunda bulaşıkçı isyanı ile gündem oldu. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü Masterchef yarışmacılarından Kayhan Öztekin, sosyal medya sayfasından yayınladığı videosunda bulaşıkçı isyanı ile gündem oldu. 

 

MasterChef'e katılan Kayhan Özekin Etiler'de 10 bin TL'ye bulaşıkçı bulamadığını söyleyerek, 'Manchester'dan Ronaldo'yu, PSG'den Mbappe'yi alsak sözleşmesinde bu kadar ağır şartlar yok' diyerek isyan etti. TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasına katılan ve eğlenceli kimliğiyle tanınan Kayhan Öztekin, sosyal medya hesabından Etiler'de çalıştığı mekan için bulaşıkçı bulamadıklarını söyleyerek sitem etti.

 

kayhan oztekin den bulasikci isyani 10 bin tl ye bulamiyoruz

 

"10 BİN TL'YE BULAŞIKÇI BULAMIYORUZ”

 

Bulaşık yıkarken video çeken Kayhan Öztekin, "Etiler'in göbeğinde 10 bin TL maaşa çalışacak bulaşıkçı bulamıyoruz. Adam aramış beni, 9'da gelir 5'de çıkarım. Sabah alırsın akşam bırakırsın, Cumartesi çalışmam, pazar çalışmam, çöp atmam" dedi.

 

"MASTERCHEF'TEN SONRA KARİYERİMİZDE GERİYE GİDİYORUZ”

 

İçinde bulunduğu duruma tepki gösteren Öztekin, sözlerine şöyle devam etti: "Ben anlamadım abi. Manchester'dan Ronaldo'yu, PSG'den Mbappe'yi alsak sözleşmesinde bu kadar ağır şartlar yok. Ben MasterChef olarak gelmişim bulaşık yıkıyorum. Yarışmadan sonra ne kadar hayatımız değişti. Arda Turan gibi kariyerimiz var, gittikçe geri gidiyoruz. Ben anlamadım ki."