Kenan İmirzalıoğlu İle Sinem Kobal'ın Kızları Leyla Hızla İyileşiyor!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Sinem Kobal ile eşi Kenan İmirzalıoğlu'nun kızları Leyla'nın hastanedeki tedavisi devam ederken, hızla iyileştiği öğrenildi. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Sinem Kobal ile eşi Kenan İmirzalıoğlu'nun kızları Leyla'nın hastanedeki tedavisi devam ederken, hızla iyileştiği öğrenildi. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Sinem Kobal ile eşi Kenan İmirzalıoğlu'nun kızları Leyla'nın hastanedeki tedavisi devam ederken, hızla iyileştiği öğrenildi.  

 

Dışarıdan Mikrop Kaptı! Hızla iyileşiyor!

 

Hürriyet gazetesinden Behlül Aydın’ın haberine göre; Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, geçtiğimiz ay ikinci çocukları Leyla’yı kucaklarına aldı. Çiftin bebeklerinin dışarıdan bulaşan mikroba bağlı zatürre başlangıcı olduğu öğrenildi. Minik Leyla’nın tedavisi geçtiğimiz pazartesi gününden beri Maslak Acıbadem Hastanesi’nde devam ediyor. Çift bebeklerini iki gün sonra evlerine götürebilecek. Kenan İmirzalıoğlu’nun menajeri, konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Dışarıdan kaptığı enfeksiyona bağlı zatürre başlangıcı vardı. Ama şimdi iyileşti ve gayet sağlıklı.” 2016 yılında evlenen Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın 2 yaşında Lalin ve Leyla adında iki kız çocukları var.