Kolpaçino 4 Geliyor! Kadroda Sürpriz İsimler Dikkat Çekti!

Türk sinemasının sevilen komedi serisi Kolpaçino'nun 4. filmi için çekimler başlarken kadrodaki sürpriz isimler dikkat çekti. 

 

Türk sinemasının sevilen komedi serisi Kolpaçino'nun 4. filmi için çekimler başlarken kadrodaki sürpriz isimler dikkat çekti. Türk sinemasının sevilen komedi serisi Kolpaçino'nun 4. filmi için çekimler başlarken kadrodaki sürpriz isimler dikkat çekti. 

 

Türk sinemasının sevilen komedi serisi Kolpaçino'nun 4. filminin kadrosunda İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil, Cengiz Kurtoğlu ve Serdar Ortaç da yer aldı. Ünlü isimler filmde kendilerini canlandırırken, filmin kasım ayında vizyona gireceği öğrenildi.

 

Komedyen Şafak Sezer'in başrolünde oynadığı "Kolpaçino" serisinin dördüncü filminin çekimleri devam ediyor. Yapımcılığını Polat Yağcı'nın üstlendiği "Kolpaçino 4", Şafak Sezer'in canlandırdığı Özgür karakterinin eski dostlarıyla hesaplaşmasını beyazperdeye taşıyacak. Son filmde İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil, Cengiz Kurtoğlu ve Serdar Ortaç da yer aldı.

 

kolpacino 4 kadrosunda surpriz isimler

 

KENDİLERİNİ CANLANDIRDILAR

 

Şarkıları ve şovlarıyla sanat dünyasına damga vuran İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil, Cengiz Kurtoğlu ve Serdar Ortaç filmde kendilerini canlandırdı. İlk üç filmde yer alan Aydemir Akbaş, Ali Çatalbaş ve Serkan Şengül'ün de kadrosunda olduğu "Kolpaçino 4"ün kasım ayında vizyona girmesi planlanıyor.Etiketler: