Mehmet Ali Erbil'den Dikkat Çeken Aşk Açıklaması!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, önceki gün Ece Erken ile yemek yerken çıkışta yaptığı aşk açıklamasıyla gündem oldu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, önceki gün Ece Erken ile yemek yerken çıkışta yaptığı aşk açıklamasıyla gündem oldu. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, önceki gün Ece Erken ile yemek yerken çıkışta yaptığı aşk açıklamasıyla gündem oldu. 

 

Şaşırtan aşk açıklaması!

 

Hürriyet’ten Sayit Durmaz’ın haberine göre; Mehmet Ali Erbil ve Ece Erken, önceki akşam Kabataş’taki Zebra Lounge Port’ta yemek yedi. Erbil çıkışta “2023’te aşk olur mu?” sorusuna esprili bir yanıt verdi: “Gönlüm boş. Tekliflere açığım. Gencim, bekârım, param var, şöhretim var demeyeyim, o zaman herkes geliyor.” Ünlü şovmen, yeni yıl dileği sorulunca da “Hayvanlara, kadınlara ve çocuklara çok eziyet edildi. 2023 Türkiye’deki ve İran’daki kadınların özgürlük yılı olsun” dedi. Söze giren Ece Erken şöyle konuştu: “Kadınlara zarar verenler ve çocukları taciz edenler için idam gelsin istiyorum. Amerika’da bile idam var, iğneyle uyutuyorlar. Caydırıcı bir şey olması lazım; ilacı ver, direkt uyusun!”