Mehmet Ali Erbil'den TikTok Kazancı İle İlgili Açıklama! Mali Danışmanlarımdan İyi Biliyorlar Herhalde!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, önceki gün objektiflere yansırken geçtiğimiz günlerde Ece Ronay'ın yaptığı TikTok kazancı hakkındaki açıklamalara yanıt verdi. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, önceki gün objektiflere yansırken geçtiğimiz günlerde Ece Ronay'ın yaptığı TikTok kazancı hakkındaki açıklamalara yanıt verdi. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, önceki gün objektiflere yansırken geçtiğimiz günlerde Ece Ronay'ın yaptığı TikTok kazancı hakkındaki açıklamalara yanıt verdi. 

 

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre; Şovmen Mehmet Ali Erbil (65), önceki gece Beyoğlu'ndaki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Dostları ile yemek yiyen Mehmet Ali Erbil, günde 70 bin TL ila 100 bin TL arasında para kazandığı iddiaların doğru olup olmadığı yönünde açıklamada bulundu.  Erbil, "Onu söyleyenler ve yorum yapanlar herhalde mali danışmanlarımdan daha iyi biliyor" diyerek kahkaha attı. Mehmet Ali Erbil, ardından, "Öyle bir şey yok.. Çok para kazandığımı düşünüyorlar ama kazanmıyorum. Ben zaten para işleriyle de hiç ilgilenmiyorum" açıklamasını yaptı.

 

"BENİ DEDESİ OLARAK TANITMIŞ”

 

Mehmet Ali Erbil, ayrıca, "Geçenlerde yayında bir hanımefendi geldi ve 'Sizi birisiyle tanıştıracağım' dedi. Ben de bilmediğim bir kızım var sandım. Meğerse yıllar önce doğum yapmış ve hastane masraflarını ben karşılamışım ama hatırlamıyorum. Dedesi olarak tanıtmış hep beni... Çok mutlu oldum" şeklinde konuştu. Bir televizyon programında yaptığı, "Çok aşıktım bir eşime... Rüyamda ayrıldığımızı görür, ağlardım. Sonra aldatırdım" sözleri hakkında da açıklamalarda bulundu. Ünlü isim, "O bir rüyaydı. Ben hep açık sözlü olduğum için eleştiriliyorum. Bazılarının karısı var, metresi var, bir de üstüne Rus sevgilisi var!" ifadelerini kullandı.