Minimal Çizgilerin Feminen Dokunuşlarla Buluştuğu Tasarımlar! Dilara Acar Collection

Tutkusunu ve bitmeyen enerjisini renkler aracılığıyla tasarımlarına yansıtan moda tasarımcısı Dilara Acar, minimal çizgilerin ön planda olduğu koleksiyonlarıyla moda severlere birbirinden şık parçalar sunuyor.

 

"Her koleksiyon benim iç dünyamı yansıtıyor" dediği tasarımları ile, geniş ürün yelpazesi sayesinde, gündelik kıyafetlerden konforlu plaj kıyafetlerine kadar Dilara Acar Collection'da birbirinden şık seçeneklere ulaşmak mümkün. Kalıp ve kumaş kalitesine oldukça önem veren Dilara Acar, kumaş seçimlerinde doğal elyaf, keten ve modalı tercih ederken, kum ve denizin eşsiz buluşmasından ilham alarak tasarladığı parçalarında pastel tonlara ağırlık veriyor.

 

dilara acar collection

 

Afrika esintilerinin hakim olduğu şık koleksiyon, içerdiği işlemeleri ve ahşap boncuklu süslemeleri ile göz kamaştırırken, moda severlerin favorisi olmak konusunda iddialı. Klasik kıyafetlerdeki özgün dokunuşları, özenle seçilen kaliteli kumaşları, kesimleri ve feminen silüetleri ile marka, moda dünyasında adından söz ettirmeyi hedefliyor.Etiketler: