Murat Övüç Oğlunun Nişan Töreninde Gelinine 2 Kilo Altın Taktı!

Sosyal medyanın fenomen isimlerinden Murat Övüç, oğlunun nişanında gelinine taktığı 2 kilo altınla gündeme damga vurdu. Şıklığı ve cömertliğiyle dikkat çeken Övüç, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla büyük ilgi topladı. Bu gösterişli nişan, hem magazin dünyasında hem de sosyal medyada geniş yankı buldu.

 

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Murat Övüç, yine gündem yaratmayı başardı. Ünlü fenomen, oğlunun nişanında gelinine tam 2 kilo altın takarak dikkatleri üzerine çekti. Murat Övüç, siyah takım elbisesiyle nişan töreninde boy gösterdi. Takım elbisesi ve zarif duruşuyla tüm gözler onun üzerindeydi. Gelinine taktığı altınları ise sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmedi. Bu gösterişli nişan, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

 

Övüç'ün, gelinine taktığı 2 kilo altın, sosyal medya kullanıcıları arasında geniş bir yankı buldu. Pek çok kullanıcı, bu gösterişli takıyı yorumladı ve paylaşım yağmuruna tuttu. Övüç’ün yaptığı bu gösterişli hareket, yine magazin dünyasının zirvesine oturdu. 

 

murat ovuc oglunun nisan toreninde geline iki kilo altin takti.

 

Daha önce “10 odalı bir malikanede oturuyorum. Kasamı açıp dolarlarımı, eurolarımı öpüyorum” açıklamalarıyla dikkat çeken Övüç, bu sefer de nişandaki altın yağmuru ile konuşuluyor. Fenomenin her hareketi olay yaratmaya devam ediyor. Nişan töreninden görüntüler ve Murat Övüç'ün paylaşımları, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Takipçileri, Övüç’ün bu mutlu gününe yorum yağdırdı. Ünlü fenomenin, oğlunun nişan töreninde yaptığı bu gösterişli hareket, sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri haline geldi.Etiketler: