Nez Demir Yapay Zeka İle Oluşturulan Resimlerini Paylaştı! 'Programdaki Halinden Daha Güzelsin'!

Son dönemde dünyada trend olan 'Yapay zeka' ile fotoğraf oluşturma trendine uyan sosyal medya fenomeni Nez Demir sosyal medya sayfasından fotoğraflarını paylaşırken takipçilerinden övgü dolu yorumlar aldı. 

 

Son dönemde dünyada trend olan 'Yapay zeka' ile fotoğraf oluşturma trendine uyan sosyal medya fenomeni Nez Demir sosyal medya sayfasından fotoğraflarını paylaşırken takipçilerinden övgü dolu yorumlar aldı. Son dönemde dünyada trend olan 'Yapay zeka' ile fotoğraf oluşturma trendine uyan sosyal medya fenomeni Nez Demir sosyal medya sayfasından fotoğraflarını paylaşırken takipçilerinden övgü dolu yorumlar aldı. 

 

nez demir yapay zeka ile fotograflarini paylasti sen daha guzelsin

 

Sen daha güzelsin merak etme!

 

Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda 'Yapay zeka' ile oluşturulan fotoğraflarını paylaşan ünlü sosyal medya fenomeni Nez Demir için takipçileri "Aşkım valla fotoğraflarda hiç şhop yapmadım doğal halim", "Ben bir fark göremedim nezomm", "Yokk be Nez ablam yapay zeka da kim senin doğal halin en güzeli ", "Bu programdaki halinden daha güzelsin sen nezo", "Bu uygulamanın en iyisi sen olmuşsun. Kendin daha güzelsin" gibi yorumlarda bulunurlarken paylaşım sosyal medyada yoğun ilgi gördü. 

 

İşte o paylaşım;

 

nez demir yapay zeka ile fotograflarini paylasti sen daha guzelsin

 

nez demir yapay zeka ile fotograflarini paylasti sen daha guzelsin

 

nez demir yapay zeka ile fotograflarini paylasti sen daha guzelsinEtiketler: