Nil Ulusoy Klip Çekmek İçin NASA'ya Başvurdu! Uzayda Klip Çeken İlk Türk Olmak İstiyor!

Son dönemde yayınladığı şarkılarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Nil Ulusoy yeni şarkısının klibini çekmek için NASA'ya başvurdu. 

 

Haber: Sedat Sarıkaya

 

Son dönemde yayınladığı şarkılarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Nil Ulusoy yeni şarkısının klibini çekmek için NASA'ya başvurdu. Son dönemde yayınladığı şarkılarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Nil Ulusoy yeni şarkısının klibini çekmek için NASA'ya başvurdu. 

 

nil ulusoy klip cekmek icin nasa ya basvurdu

 

Sevilen şarkıcılardan Nil Ulusoy Nasa'ya başvuru yaptı.Uzayda Klip çeken ilk türk olmak istiyor. Çıkardığı şarkıları çok sevilen Nil Ulusoy geçtiğimiz günlerde basına yaptığı açıklamada " Uzaylı şarkıcı Mustafa Topaloğlu ile bu konuda  rakip olabiliriz. Uzaya giden ilk türk olmak istiyorum klibimi uzayda çekip Dünyadaki sevenlerim ile buluşturmak istiyorum.Klibimin büyük dikkat çekeceğine inanıyorum.Ekip olarak uzayda en iyi klibi çekecegimize de inanıyorum.Uzayda klip çekme fikrimi çevremdekilerle paylaştığımda olumlu tepkiler ile karşılaştım." diyerek basına açıklamalarını bitirdi.

 

 Etiketler: