Ömer Mutlu Yüz Gerdirme Operasyonu Hakkında Konuştu! Korkmayın!

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ömer Mutlu en yaygın ve etkili gençleşme operasyonlarından olan yüz germe estetiği hakkında konuşurken, konuyla ilgili dikkat çeken bilgiler verdi. 

 

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ömer Mutlu en yaygın ve etkili gençleşme operasyonlarından olan yüz germe estetiği hakkında konuşurken, konuyla ilgili dikkat çeken bilgiler verdi. Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ömer Mutlu en yaygın ve etkili gençleşme operasyonlarından olan yüz germe estetiği hakkında konuşurken, konuyla ilgili dikkat çeken bilgiler verdi. 

 

En yaygın ve etkili gençleşme operasyonlarından olan yüz germe estetiği hakkında bilgi veren Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ömer Mutlu, söz konusu ameliyatın korkulanın aksine son derece konforlu ve kolay olduğunu belirtti.

 

omer mutlu yuz gerdirme operasyonu hakkinda bilgi verdi

 

TÜM YÜZ GENÇLEŞİYOR

 

Yüz germe ameliyatında sadece derinin gerildiği kanısının eksik olduğunu dile getiren Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ömer Mutlu, başarılı bir ameliyat ile sadece deri değil, tüm cilt katmanlarının şekillendiğini ifade etti. Mutlu, "Kulak etrafına yapılan kesi ile cilt altındaki bağ dokularına, mimik kaslarına ve aşağıya doğru gevşemiş dokulara müdahale edilir. Cilt altındaki bu derin dokulara yapılan dokunuşlarla gevşemiş, sarkmış unsurlar normal bir yüzde olması gereken yerlere taşınmakta ve mevcut bozukluklar giderilmektedir" dedi.

 

DİKİŞLER KOLAYCA SAKLANIYOR

 

Yüz germe ameliyatlarına ilişkin en çok merak edilen konulardan birinin de kesi izi kalıp kalmayacağı olduğunu söyleyen Mutlu, "Klasik yöntemlerde ise bu kesiler kulak ön ve arkasında olduğu ve yüzün doğal çizgileri aralarına yerleştirildiği için zamanla iyileşerek görünmez hale gelir" diye konuştu. Yüz germenin genç yaşlarda yapılmasını tavsiye etmeyen Mutlu, orta ve ilerleyen yaşlarda daha etkili olan operasyonla eş zamanlı yüze yapılacak yağ transferi ile yüz yukarı doğru kaldırılırken güzel bir kontür alanı ve hacim oluşturulabileceğini de sözlerine ekledi.Etiketler: