Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli? Eylül Öztürk'ten Minyonlar İçin Uzun Gösteren Kombin Tüyoları!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki performansıyla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Ozan Akbaba, Twitter'da bir kullanıcının kendisini tehdit ettiği iddialarına yanıt verirken, suçlamaları reddetti. 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki performansıyla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Ozan Akbaba, Twitter'da bir kullanıcının kendisini tehdit ettiği iddialarına yanıt verirken, suçlamaları reddetti. Son dönemde yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü oyuncu Ozan Akbaba, Twitter'da bir kullanıcının kendisini tehdit ettiği iddialarına yanıt verirken, suçlamaları reddetti.

 

Twitter'da Demet isimli bir kullanıcının kendisi hakkında ortaya attığı "Ozan akbaba @ozanakbaba isimli şahıs kelimelik adlı oyun üzerinden sırf oyunu kazandığım için bana küfrederek tehditler savuruyor. Lütfen paylaşır mısınız? Oyuncu olduğu için beni parasıyla korkutmaya çalışıyor. Rezil edelim el birliği ile." iddialarına yanıt veren ünlü oyuncu "Ben de el birliğinize el veriyorum. Sonuna kadar yanınızdayım. Fakat bu işi kesinlikle Ozan Akbaba isimli oyuncunun yaptığından emin misiniz? Önce bunu bi araştırmak lazım. Bu densizliği onun adına açılmış birçok sayfadan biri yapmış olmasın?" ifadelerini kullanırken, iddiaları sert dille yalanladı. 

 

İşte o iddilar ve Ozan Akbaba'nın yanıtı;