Özge Özpirinçci Çocuğu Giyinmeye Nasıl İkna Edeceğiz!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci önceki gün objektiflere yansırken çocuğuyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci önceki gün objektiflere yansırken çocuğuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci önceki gün objektiflere yansırken çocuğuyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

 

Milliyet'te yer alan habere göre, Kendisi gibi oyuncu olan Burak Yamantürk ile geçtiğimiz yıl hayatını birleştiren ve evlendikten kısa bir süre sonra Mercan ismini verdiği kızını dünyaya getirerek ilk kez annelik heyecanı yaşayan Özge Özpirinçci, önceki gün eşiyle bir davete katıldı. Çift, kızları Mercan hakkında konuştu. Aralık 2021'de kızı Mercan'ı kucağına alan ve şimdilerde vaktinin tamamını kızı ile geçiren Özge Özpirinçci, geçtiğimiz akşam eşi Burak Yamantürk ile birlikte bir davette görüntülendi.

 

"ÇALIŞMAYA HAZIRIZ”

 

Soruları yanıtlayan çift, "Dönemiyoruz biz tatilden. Bir süre daha tatil yapacağız. Sonrasında da setimiz var. Mercan da büyüdü çalışmaya hazırız" dedi.

 

"YAZ BOYUNCA MAYO İLE YAŞADI”

 

Kızları Mercan hakkında da konuşan çift, "Yaz boyunca mayo ile yaşadı. Çocuğu giyinmeye nasıl ikna edeceğiz bilmiyoruz. Hazır büyüdü biraz işlere odaklanıyoruz biz de" diyerek güldü.

 

ARKADAŞLARIYLA BODRUM'DA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

 

Geçtiğimiz haftalarda tatil sezonunu Bodrum’da açan Özge Özpirinçci ve Berrak Tüzünataç'a, arkadaşları Fırat Çelik ve Tanem Sivar eşlik etmişti. Kızı Mercan’ı dünyaya getiren Özge Özpirinçci ise fit haliyle dikkat çekmişti.

 

"BABA-KIZ TAKILIYORUZ”

 

Aynı saatlerde Bitez’de kızı Mercan’la deniz kenarında görüntülenen Burak Yamantürk ise, "Bugün Mercan’layım. Baba-kız takılıyoruz” demişti.