Rachel Araz Ölümden Döndüğü Kazanın Detaylarını Anlattı! Gündem Oldu!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla tanınan Rachel Araz bir trafik kazası geçirdi. Ölümden dönen Rachel Araz, yaşadıklarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

 

Akşam'da yer alan habere göre; Sosyal medya fenomeni Rachel Araz ölümden döndüğü bir trafik kazası geçirdi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Rachel Araz, 'Korkunç bir pazar geçiriyorum. Ölümden döndüğüm bir kaza geçirdim.' diyerek, yaşadığı olayı şu sözlerle anlattı:

 

'En sol şeritte tek başıma otobanda giderken başka bir araç bana yandan tam dik açıyla çarptı. Beni akan trafikte tur attırarak ters çevirdi. Hava yastıkları patladı, araç durduğu anda o şokla kapımı açıp çimenlere koştum başka biri daha çarpmasın diye. Sonrası ambulans, polis, hastane. Binlerce şükür ki iyiyim ama yaşadığım travmayı bir saniye dahi unutamıyorum.”

 

rachel araz olumden dondugu kazanin detaylarini anlatti

 

"ALLAH KORUDU”

 

O anda hissettiklerini anlatan Araz, "O saniyeler sadece şunu düşündüm; demek böyle ölüyor insanlar trafik kazalarında. Siz ne kadar dikkat ederseniz edin başınıza bu gelebiliyor. Sinir sitemim çöktü, durmadan ağlıyorum. Allah korudu, başka bir açıklaması yok. İyi ki yalnızdım şükürler olsun ki, aksini düşünmek dahi istemiyorum.' dedi.Etiketler: