Reshad Strik İle Evlenmişti! Gamze Özçelik'ten Dikkat Çeken Hamle!

Eski oyuncu ve Umuda Koşanlar Derneği kurucusu Gamze Özçelik, meslektaşı Reshad Strik ile sürpriz bir şekilde dünyaevine girdi. Özçelik, nikahın ardından yaptığı sosyal medya güncellemesiyle adından söz ettirdi.

 

İlk evliliğini meslektaşı Uğur Pektaş ile yapan ünlü oyuncu Gamze Özçelik, yeniden nikah masasına oturdu. Reshad Strik ile dünyaevine giren Özçelik'in mutlu anlarına dair görüntüler, arkadaşları tarafından paylaşıldı. Magazin gündemine bomba gibi düşen evlilik haberinin ardından, Strik'ten de ilk paylaşım geldi. Özçelik ile nikah törenlerinde çekilen kareleri peş peşe yayınlayan oyuncu, eşine duygusal bir mesajla seslendi.

 

"BİRLİKTE UMUDA KOŞMA ZAMANI”

 

İki yıldan fazla süren yalnızlığın ardından yeni bir başlangıç için elhamdülillah. Seni seviyorum ve inşallah ailemizle çok iyi anlaşacağımız bir hayatımız olacak. inşallah cennette de biz beraber olacağız. Şimdi birlikte umuda koşma zamanı… Özçelik de eşinin bu paylaşımına, "İnşallah" mesajını yazarak karşılık verdi.

 

gamze ozcelik ten dikkat ceken hamle

 

ÖZÇELİK'TEN SOYADI GÜNCELLEMESİ

 

Gamze Özçelik, son olarak 1.7 milyon takipçisi bulunan sosyal medya sayfasından yaptığı bir hamleyle gündeme geldi. Eski oyuncu, Instagram’daki adına eşinin soyadını da ekleyerek; adını Gamze Özçelik Strik olarak güncelledi.