Reynmen Benzin Fiyatlarına İsyan Etti! Ben Sadece Benzin Almak İstemiştim!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda benzin fiyatlarına tepki gösterdi. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda benzin fiyatlarına tepki gösterdi. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda benzin fiyatlarına tepki gösterdi. 

 

Haberler'in haberine göre; Lüks aracının deposunu doldurmak için 2 bin 150 TL ödeyen sosyal medya fenomeni Reynmen, "Ben sadece benzin almak istemiştim" diyerek sitem etti. Gelen tepkilerin ardından yeni bir paylaşım yapan Reynmen, kendisini eleştirenlere "Bu durumun benim paramın olup olmamasıyla hiçbir alakası yok. Eğer bir şeye pahalıysa pahalı demek. Çok garipsiniz ya" dedi. Yayınladığı eğlenceli videolarla fenomen olan ve sonrasında şarkıcılık yapmaya başlayan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Kazancını araba alarak değerlendiren fenomen, lüks cipini benzin alırken ödediği tutara sitem etti.

 

DEPOSUNU 2 BİN 150 TL'YE DOLDURDU

 

Benzin fiyatlarına gelen zamların ardından deposunu dolduran Reynmen, 2 bin 150 TL ödedi. Tutarı Instagram hesabından paylaşan fenomen, "Ben sadece benzin almak istemiştim" diyerek sitem etti. Paylaşımının kısa sürede gündem olmasının ardından eleştirilen Reynmen, bu sefer de Instagram hesabından video yayınlayarak tepkilere cevap verdi. Lüks aracı için "Aslan besliyorsan yemini düşünmeyeceksin" eleştirilerine cevap veren fenomen, paylaştığı videoda "Ne aslanı ne yemi... Arabaya mazot aldık mazot. Başlarım aslanına da yemine de. Bu ne ya? Bu durumun benim paramın olup olmamasıyla hiçbir alakası yok. Eğer bir şey pahalıysa pahalı demek... of ne anlatıyorum a.. ya. Çok garipsiniz inanamıyorum ya. Benzin 22-23 TL olmuş artık bırakın komplekslerinizi... Benzin fiyatına pahalı dedim diye alınacaksam alsınlar ya. Yaşanan her şey komik" şeklinde konuştu.

 

İşte o paylaşım,

 

reynmen benzin fiyatlarina isyan ettiEtiketler: