Rüyada Berber Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada berber görmek ne anlama gelir? Rüyada berber gördüysen ne olacaktır? Kötüye mi yoksa iyiye mi işarettir? Rüyada berber görmenin anlamı nedir? Berber görmek neye delalet eder? İşte cevabı haberimizde...

 

-Rüyada berber görmek, bir kimsenin rüyada berber görmesi, sultan nezdinde insanların işini yapan bir adama delâlet eder. Berberde tıraş olduğunu görmek, israf ile tabir olunur. Önemli bir makamın halkla ilişkilerine bakan bir hizmetliye, Berberde tıraş olmak sevinç ve sürura, delalet eder. Büyük uğraşlar sonucu, başarı ve şans sizinle olacak. Berberde tıraş olmak: zorlukla kazandığınız parayı olumlu işlerde kullanamayacağınıza işarettir. Rüyada berber görmek, resmî bir kurumda insanların işini yapmasına yardımcı olan kimseye işarettir. Berbere gitmek bir hastalığa yakalanacağınız anlamına gelir. Eşin berberde görülmesi karınızın sizi avucuna almak istediğine işarettir Büyük çabalardan sonra başarı ve şans peşinizi bırakmayacak. Erkek berberleri önemli, olgun, güçlü biridir. Elinde ustura gibi kesici bir şey varsa bu yaklaşan iyiliktir. Ama kadın berberleri toplum yaşantısıyla ilgili karışıklık demektir.

-Rüyada berber dükkânı görmek, rüyada bir berberde tıraş olduğunuzu görmek, uzun zamandan beri rahatsızlığını çektiğiniz bir derdinizden kurtulacağınıza; bir rivayete göre de uzak bir akrabanızdan bir miras hususunda iyi haberler alacağınıza işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen berber, varlıklı bir kimsenin yanında insanların işini yapan bir kimseye delâlet eder. Berber, devlet büyüklerinin yanında hatırı sayılır bir kimseye işaret eder. Berber, bir işletmedeki personel veya halkla ilişkiler müdürüne de işaret eder. Berberde tıraş olmak, sevince işarettir.

-Rüyada tıraş olmak için berber aradığını görmek çok değer verdiğiniz bir dostunuzu göreceğinize işarettir. Bir başka alime göre saç veya sakal tıraşı olmak için berber aramak, erkek çocuğa işaret eder.

-Rüyada berberin koltuğuna oturmak parasının ve malının çoğalacağına, işarettir. Kişinin berber koltuğunu görmesi, maddi yönden sevinçli haberlerin alınacağına, koltuğa oturmak ise ailede mutluluk yaşanacağına, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına alamettir.

-Kişinin rüyada başkasının berber olduğunu görmesi, mutluluğa vesile olan bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin dileklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artarak bereketleneceğine yorumlanır. Birinin berber olduğunu olmak, size maddi ve manevi yönden destek olacak biriyle dost olacağınıza delalet eder.

 


Etiketler: