Rüyada Bluz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bluz görmek ne anlama gelir? Rüyada bluz gördüysen ne olacaktır? Kötüye mi yoksa iyiye mi işarettir? Rüyada bluz görmenin anlamı nedir? Bluz görmek neye delalet eder? İşte cevabı haberimizde...

 

-Rüyada kadınların etek ya da pantolon üzerine giydikleri bluz denilen giysiyi görmek kederden kurtulup sevince ermeye işarettir. Rüyadaki bluz, kişinin mutluluk ve sevincine, huzur ve rahatına veya müjdeye işarettir. Rüya yorumu yapanlara göre bluz görmeniz mutluluğun, sevincin ve sevinçli bir haberi işaretidir.

-Rüyada Yeşil Bluz Giymek; yorumlara göre, evleneceğiniz yahut evlendiğiniz kimsenin namuslu ve iffetli biri olduğuna delildir. Rüyada ince ve kısa kollu yeşil bluz giydiğini görmek rüya sahibinin veya eşinin durumlarının iyi olacağına, ayrıca bluz giymek beraber mutlu bir ömür süreceklerine işaret edilir.

-Rüyada Beyaz Bluz Giymek; rüya sahibinin şan ve şerefine delâlet eder. Bir kadının ince kumaştan yapılmış beyaz bir bluzu giydiğini görmesi dini inancın kuvvetli olduğuna işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada beyaz bluz giymek bol miktarda nimet bulacağınıza ve menfaat elde edeceğinize delalet eder.

-Rüyada Kırmızı Bluz Giymek, Giydiğini Görmek; şöhreti ifade eder. Rüya sahibinin şöhret olacağını ve ünlü bir kimse olacağına işaret sayılır. Kişinin rüyasında kırmızı bluz giymesi bir arzunuzun gerçekleşeceği demektir. Kırmızı bluz eğlenmenin, mutluluğun ve akıbetin (eninde sonunda) güzel olacağının göstergesidir.

-Rüyada Pembe Bluz Giymek; baht açıklığına veya dostluğa işaret etmekle birlikte aşkı ve evliliği işaret eder. Rüya sözlüğü yorumcularının yaptığı tabire göre pembe bluz giymeniz ailenizle birlikte mutlu bir hayat süreceğinize delalet eder. Pembe bluz rüyası hem erkekler hem kadınlar için hayra yorulmaktadır.

 


Etiketler: