Seda Sayan'dan Demet Akalın'a Bomba Gönderme! Bebeleri Pistten Alalım!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, yeni programının tanıtımında seçtiği şarkı ile Demet Akalın'a olay göndermelerde bulundu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, yeni programının tanıtımında seçtiği şarkı ile Demet Akalın'a olay göndermelerde bulundu. Son dönemde yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, yeni programının tanıtımında seçtiği şarkı ile Demet Akalın'a olay göndermelerde bulundu.

 

Sabah programı nedeniyle karşı karşıya gelen Seda Sayan ve Demet Akalın arasındaki ipleri yeniden gerecek bir gelişme yaşandı. Seda Sayan'ın yeni program tanıtımında "bebeleri pistten alalım" sözleriyle bilinen şarkıyı seçmesi dikkat çekti.

 

Demet Akalın ve Alişan'ın yayınladığı programın final yapmasının ardından kanalın, Seda Sayan ile anlaşması Demet Akalın'ı sinirlendirdi. Akalın, Seda Sayan'ı başkalarını ekmeğinden etmekle suçladı. Ardından ikili arasında bir süre devam eden tartışma son buldu ancak ünlü isimler küs kaldı.

 

UZUN SÜREDİR SESSİZLERDİ

 

Demet Akalın da kısa süre önce Kanal D'de sunmaya başlayacağı yemek programının imzalarını attı. İkili arasında uzun süredir herhangi bir atışma yaşanmazken, hamle yapan taraf Seda Sayan oldu.

 

PROGRAM TANITIMINDA BOMBA GÖNDERME

 

Seda Sayan, Star TV'de ekrana gelecek "Sabahın Sultanı Seda Sayan" programının tanıtımı yaptı. Ancak tanıtımda kullandığı şarkı, Demet Akalın'a gönderme olarak yorumlandı. Sayan'ın seçtiği Ankara şarkısında "Mekanın sahibi geldi, bebeleri pistten alalım" gibi ifadeler yer alıyor.

 

seda sayan dan demet akalin a olay gonderme