Seda Sayan'dan Oğulcan Engin Paylaşımı! Gözümün Nuru!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Seda Sayan, Instagram sayfasından evliliğine karşı çıktığı iddia edilen oğlu Oğulcan Engin ile objektif karşısına geçerken dikkat çeken ifadeler kullandı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Seda Sayan, Instagram sayfasından evliliğine karşı çıktığı iddia edilen oğlu Oğulcan Engin ile objektif karşısına geçerken dikkat çeken ifadeler kullandı. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Seda Sayan, Instagram sayfasından evliliğine karşı çıktığı iddia edilen oğlu Oğulcan Engin ile objektif karşısına geçerken dikkat çeken ifadeler kullandı. 

 

Seda Sayan, Sinan Engin ile birlikteliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin ile objektif karşısına geçti. Ünlü şarkıcı, Engin'e, "Gözümün nuru!" diyerek, seslendi 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Çağlar Ökten'den evlilik teklifi alan Seda Sayan, 24 Nisan'da sürpriz bir şekilde evlenmişti. Mutlu birlikteliğini sürdüren şarkıcı, önceki gün evliliğine karşı çıktığı iddia edilen oğlu Oğulcan Engin ile birlikte objektif karşısına geçti.

 

seda sayan dan ogulcan engin paylasimi gozumun nuru

 

"GÖZÜMÜN NURU!"

 

Engin ile birlikte poz veren Sayan, o anları sosyal medya hesabından yayınladı. Ünlü şarkıcı, gönderisine, "Gözümün nuru, oğlum!" ifadelerini not düştü. Seda Sayan'ın paylaşımı takipçilerinden oldukça ilgi gördü.

 

DEDİKODULARIN ARDINDAN İLK PAYLAŞIM

 

Engin, daha önce küs olduğu ileri sürülen annesi Seda Sayan ile fotoğrafını Instagram hesabından yayınlamıştı. Oğulcan Engin, "Anneler Günü" temalı gönderisiyle haklarında çıkan söylentileri yalanlamış olmuştu.