Seda Sayan'dan Şok Sosyal Medya Hamlesi! Herkesi Takipten Çıktı!

Zaman zaman yaptığı açıklamalarla ve yorumlarla sosyal medyada kendisinden söz ettirmeyi başaran ünlü şarkıcı Seda Sayan yaptığı şok hamle ile dikkat çekti. 

 

Zaman zaman yaptığı açıklamalarla ve yorumlarla sosyal medyada kendisinden söz ettirmeyi başaran ünlü şarkıcı Seda Sayan yaptığı şok hamle ile dikkat çekti. Seda Sayan, sosyal medya hesabından takip ettiği herkesi tek kalemde sildi. Yakın dostu Safiye Soyman'ı dahi silen Sayan, sadece eşi Çağlar Ökten ve oğlu Oğulcan Engin'i takipten çıkarmadı.

 

Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra Çağlar Ökten ile evliliği ve Star TV'deki programıyla sık sık adından söz ettiren Seda Sayan, sosyal medya hesabından yakın dostu Safiye Soyman dahil herkesi takipten çıkardı. Ünlü isim sadece eşi ve oğlunu silmeye kıyamadı.

 

seda sayan dan sok sosyal medya hamlesi

 

NEDENİNİ KİMSE ANLAMADI

 

Zaman zaman Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla konuşulan Seda Sayan, 3,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından nedeni bilinmeyen bir şekilde herkes takipten çıkardı. Yediği içtiği ayrı gitmeyen Safiye Soyman'ı dahi silen Sayan sadece eşi Çağlar Ökten ve oğlu Oğulcan Engin'i takipten çıkarmadı.

 Etiketler: