Seda Sayan İle Çağlar Ökten Boşanıyorlar Mı? İşte Olay İddia!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü sanatçı Seda Sayan, eşi Çağlar Ökten'in oğlu Artur Ökten'in kendisi hakkındaki yorumuna sinirlenirken, sonrasında çıkan tartışma sonrasında Ökten'in evi terk ettiği iddia edildi. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü sanatçı Seda Sayan, eşi Çağlar Ökten'in oğlu Artur Ökten'in kendisi hakkındaki yorumuna sinirlenirken, sonrasında çıkan tartışma sonrasında Ökten'in evi terk ettiği iddia edildi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü sanatçı Seda Sayan, eşi Çağlar Ökten'in oğlu Artur Ökten'in kendisi hakkındaki yorumuna sinirlenirken, sonrasında çıkan tartışma sonrasında Ökten'in evi terk ettiği iddia edildi. 

 

Evi terk etti iddiası!

 

tv100'ün haberine göre; Geçtiğimiz nisan ayında evlenen Seda Sayan ve Çağlar Ökten'ten hayranlarını üzen haber geldi. Sosyal medyadan sık sık paylaşımlar yapan ünlü çiftin ayrıldıkları iddia edildi. Çağlar Ökten'in Seda Sayan'ın sözleri üzerine evi terk ettiği öğrenildi. 59 yaşındaki ünlü şarkıcı Seda Sayan, kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile dünya evine girmişti ve sürpriz evlilik günlerce magazin gündemini meşgul etmişti.

 

Yaptırdığı estetiklerle de sık sık gündeme gelen Seda Sayan, eşi Çağlar Ökten'e de saç ektirmişti. Sosyal medyada sık sık paylaşım yapan çift gündeme başka bir olayla damga vurdu.  Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada bir kullanıcıya verdiği yorumla olay olan Çağlar Ökten’in oğlu Artur Ökten günlerce konuşulmuştu. İddiaya göre ikili arasındaki soğuk rüzgarların da nedeni o yorumdu. Artur Ökten kendisine gelen bir yoruma sinirlenerek, " Benim sırtım gerçek annem sayesinde yere değmez. O benim arkamda, Seda Abla değil” şeklinde yanıt vermişti. Sosyal medyada yer alan iddialara göre Seda Sayan, Çağlar Ökten’i arayarak, “Silsin o yorumu” dedi ama Çağlar Ökten, “O benim canım! Onun düşüncelerinin önüne geçemem” dedi ve evi terk etti. İki gün boyunca birbirlerinden ayrı olan çiftin yakın dostları tarafından bir araya getirildiği ve aralarındaki tatsızlığın son bulduğu iddia edildi.