Seda Sayan İle Çağlar Ökten'in Öpüşme Pozu Sosyal Medyada Gündem Oldu!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Seda Sayan, Instagram sayfasından yaptığı tatil paylaşımında eşi Çağlar Ökten ile öpüşme pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Seda Sayan, Instagram sayfasından yaptığı tatil paylaşımında eşi Çağlar Ökten ile öpüşme pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Seda Sayan, Instagram sayfasından yaptığı tatil paylaşımında eşi Çağlar Ökten ile öpüşme pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. 

 

Geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturan taze çift, Hollanda tatiline çıktı. İkilinin dudak dudağa paylaştığı fotoğraflar ise sosyal medyayı salladı. 59 yaşındaki ünlü sanatçı Seda Sayan kendisinden 25 yaş küçük sevgilisiyle 8'inci kez nikah masasına oturarak, 'evet' demişti. Nisan ayında evlenerek dolu dizgin bir aşka yelken açan ikili, aile tanışmaları ve paylaşımları ile sık sık gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde Çağlar Ökten'in 11 yaşındaki oğluyla bir araya geldiği fotoğrafları yayınlayan Seda Sayan 'Cici anne' yorumlarını alırken, bu kez de çiftin aşk pozları olay oldu.

 

Dudak dudağa poz

 

Hollanda tatiline çıkan çiçeği burnunda çiftten gelen paylaşım sosyal medyayı salladı. Seda Sayan'ın, 'Sevgilimmm' notuyla paylaştığı dudak dudağa pozlar, yorum yağmuruna tutuldu.

 

İşte o paylaşım;

 

seda sayan ile caglar okten in opusme pozu olay oldu