Seda Sayan Ve Işın Karaca Isparta Gül Festivali'nde Sahne Aldılar!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Seda Sayan ve Işın Karaca, iptal edilen Melek Mosso'nun konserinin ardından Isparta Gül Festivali'nde sahne aldılar. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Seda Sayan ve Işın Karaca, iptal edilen Melek Mosso'nun konserinin ardından Isparta Gül Festivali'nde sahne aldılar. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Seda Sayan ve Işın Karaca, iptal edilen Melek Mosso'nun konserinin ardından Isparta Gül Festivali'nde sahne aldılar. 

 

Sahne aldılar!

 

Duvar'ın haberine göre; Hedef gösterilmesinin ardından konseri iptal edilen Melek Mosso'nun yerine Seda Sayan ve Işın Karaca Isparta Gül Festivali'nde konser verdi. Isparta Gül Festivali'nde, bazı siyasi partiler ve cemaatlerin hedef göstermesi sonrası konseri iptal edilen Melek Mosso'nun yerine, Seda Sayan ile Işın Karaca sahne aldı. Belediyenin düzenlediği 2022 Uluslararası Gül Festivali için Isparta'ya giden Seda Sayan, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin Gözgün tarafından bando takımı ve çiçeklerle karşılandı, üzerine gül yaprağı atıldı. Konserde, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, Sayan'a hediyeler verdi. Seda Sayan'ın konserinin ardından Işın Karaca sahneye çıktı