Seda Sayan Yayın Öncesi Fenalaştı!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Seda Sayan Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda yayın öncesi fenalaştığını söyledi. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Seda Sayan Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda yayın öncesi fenalaştığını söyledi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Seda Sayan Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda yayın öncesi fenalaştığını söyledi. 

 

Seda Sayan yayın öncesi rahatsızlandı. Klima çarpan sanatçı, serum taktırmak zorunda kaldı. Seda Sayan o anlarını, sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü sanatçı Seda Sayan'dan hayranlarını üzen bir paylaşım geldi. Hafta içi her sabah gündüz kuşağı programı sunan Seda Sayan, yayın öncesi fenalaştı. Klima çarpan sanatçıya serum takıldı. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Seda Sayan, serum takılı kolu ile çektiği görüntüsünü "Klima fena çarptı, yayın öncesi serum" notu ile paylaştı. Öte yandan Seda Sayan, yaptırdığı estetikler ile de sıklıkla gündeme geliyor. Bir dönem yüzüne Fransız askısı adlı estetik işlemi yaptırmıştı. Ünlü sanatçı son olarak, dekoltesindeki çizgilerden kurtulmak için operasyon geçirdi.

 

seda sayan yayin oncesi fenalastiEtiketler: