Sefa Ramazan Öztürk'ten Dikkat Çeken Açıklama! Ünlü İsimlerin De İlk Tercihi Olmak İstiyoruz!

Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren iş insanı ve modacı Sefa Ramazan Öztürk Ramonder markasıyla ünlülerin de ilk tercihi olmak istediklerini söyledi. 

 

Haber: Sedat Sarıkaya

 

Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren iş insanı ve modacı Sefa Ramazan Öztürk Ramonder markasıyla ünlülerin de ilk tercihi olmak istediklerini söyledi. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren iş insanı ve modacı Sefa Ramazan Öztürk Ramonder markasıyla ünlülerin de ilk tercihi olmak istediklerini söyledi. 

 

Giyim konusunda yaptığı çalışmalar ile ödüller alan Ramonder girişim yapmaya ve kendilerini geliştirmeye devam ediyor. Kariyerinde başarılı Dünyanın takip ettiği  ünlü Hollywood starları ve kraliyet ailelerinin gözde modacısı haline gelmeyi başaran Ramonder markası CEO'su  Sefa Ramazan Öztürk Türkiye'de ise Can Yaman başta olmak üzere birçok ünlü sanatçıya ve cemiyet dünyasına özel tasarımlar yapmıştır. Kısa sürede Ramonder ile yıldızlara ait bir markanın tasarımcısı haline gelmiştir. İlerleyen dönemde Sefa Ramazan Öztürk, Avrupa ve birçok ülkede RAMONDER patentini almaya başlamıştır.

 

Sefa Ramazan Öztürk geçtiğimiz günlerde basına yaptığı açıklamada "Kalitemizi her zaman üst segmente çıkarmak en büyük hedefimiz. Bu hedefimiz koyarken bu yolda aldığımız ödüller en belirleyici etken oldu.Giyim denilince ilk akla gelen markalardan biri olmak istiyoruz. Sosyal.medyamızıda aktif olarak kullanıyoruz bize ulaşmak isteyen ramonderofficial dan ve sefaozturkofficiall dan ulaşabilir ve yeniliğe her zaman açığız. Ünlü isimlerinde ilk tercihi olmak istiyoruz. Biz modayı değil moda bizi takip edecek" diyerek açıklamalarını bitirdi.